Pronájem rekreační chalupy

Chata Pod Hájkem s wellness

Nabízíme celoroční ubytování pro 16 - 20 osob v chalupě s 5ti ložnicemi v areálu rodinné bio-farmy Krkonoších - blízko turistického centra Vrchlabí. Vilka má samostatný příjezd a velkou zahradu, parkování pro 6 aut. V letním období můžete na zahradě využít zastřešenou pergolu s grilem a ruskými kuželkami. Součástí objektu je velká zahrada s krytým bazénem.

V chladném období můžete využít služeb našeho samostatně stojícího  wellness - vířivka pro 4-6 osob, infrasauna pro 2 - 4 osoby, sprcha, lehátka, saunová prostěradla. Wellness není součástí ceny za pronájem chaty, je účtováno zvlášť a současně je určeno i pro hosty penzionu.

Přízemí:  společenská místnost - jídelní stoly a židle pro 20 osob, BTV, stolní fotbal, kuchyně - el. sporák, mikrovlnka, myčka nádobí, varná konvice, kávovar, lednice, mraznička, topinkovač, nádobí, koupelna - WC, vana, umyvadlo, pračka.

Patro: 5 ložnic - 1x dvoulůžková, 2x třílůžková (jednolůžko + palanda), 2x čtyřlůžková (dvoulůžko + palanda). Celkem 16 lůžek, možno přidat 4 přistýlky, WC, koupelna (vana, umyvadlo).

Zastřešená pergola: zahradní nábytek, gril, ruské kuželky

Zahrada: dětské houpačky, skluzavka, prolézačka, trampolína, krytý bazén 4x8 m

Parkoviště: pro cca 6 osobních aut

Wellness :  infrasauna, vířivka, sprcha, odpočívárna (wellness je pronajímáno zvlášť)

Celý areál je oplocen.